Spoko Ferie w Tancbudzie 2018

 

Spoko ferie w Tancbudzie!
Tylko w naszym studiu możesz spotkać najlepszych polskich tancerzy i trenować z nimi za FREE!!!
Stawiasz pierwsze kroki? - SPOKO! Nawet jeśli będą to Twoje pierwsze zajęcia nic się nie martw - mamy grupę dla początkujących.
Świetnie radzisz sobie na parkiecie? - SPOKO! Jeśli trenujesz taniec na co dzień, mamy dla Ciebie treningi w grupie zaawansowanej. 
Sprawdź naszą ofertę tutaj:

* 12/02 - 16/02 półkolonie w cenie 370 zł
(Zostało jeszcze kilka miejsc. Oferta u doły strony.)

* 12/02 - 15/02 DARMOWE zajęcia dla dzieci i młodzieży.
Podział na grupy:
16:30 - 17:15 DZIECI do 11 l. 
( Najlepsi SPOKO TRENERZY: Ania Piotrowska, Alicja Gotowska, Krzysiek Chamera)

17:30 - 18:30 GRUPA POCZĄTKUJĄCA

18:45 - 19:45 GRUPA ZAAWANSOWANA
( Grupy: początkująca i zaawansowana warsztaty codziennie w innym stylu z najlepszymi trenerami i trenerkami w Polsce: jazz - Agnieszka Stępień, house - Krzysiek Chamera, hip hop - Monika Łaskarzewska aka Żurek, popping - Popping Mario)

PLAN ZAJĘĆ

 

 

* 12/02 - 16/02 2018 r. Półkolonie w Tancbudzie

To oferta skierowana przede wszystkim do dzieci i młodzieży 
pędzającej ferie zimowe w Zielonej Górze. Czas wolny to doskonały moment na odpoczynek i relaks, ale również na znalezienie nowych ciekawych aktywności, które pozwolą w przeszłości na rozwój własnych talentów i pasji.

Osoby, które zdecydują się na udział w projekcie będą miały zapewnioną profesjonalną opiekę, zajęcia rekreacyjne oraz obiad przed powrotem do domu.

W ramach półkolonii planujemy realizację warsztatów tańca hip hop. Zajęcia poprowadzą najlepsi instruktorzy ze Spoko Family.
Ponadto planujemy serię działań o charakterze rekreacyjnym tj skokoloco, kino, salę zabaw oraz gry i zabawy integracyjne prowadzone przez najlepszych zielonogórskich animatorów. Wszystkie działania zostaną dopasowane do wieku uczestników półkolonii zgodnie z ich preferencjami i możliwościami.

Termin 12-16.02.2018 roku od godz. 7.30 – 15.30
ilość miejsc – 25 osób (dostępność oferty do wyczerpania liczby uczestników)
o przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń

PLAN ZAJĘĆ

Koszt półkolonii to 370zł - cena zawiera opiekę, obiad, zajęcia – warsztaty artystyczne, koszty biletów wstępu na salę zabaw, skokoloco i do kina oraz zakupu materiałów plastycznych dla uczestników przez zgłoszenie rozumiemy wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty w recepcji Tancbudy - wyłącznie gotówką, w nieprzekraczalnym terminie do 31.01.2018 r. Każdy zakwalifikowany uczestnik ma obowiązek wypełnienia karty uczestnictwa i dostarczenia jej do recepcji Tancbudy do 31.01.2018 roku - niedostarczenie karty skutkuje usunięciem uczestnika z listy.
Impreza zostanie zgłoszona w ministerstwie edukacji oświaty jako placówka wypoczynku dzieci i młodzieży.

UWAGA!!! organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy w przypadku
niewystarczającej liczby chętnych.

Formularz zgłoszeniowy